Faculty of Forestry

Staff

RESEARCH

 Sławomir Bakier, DSc, PhD, Eng.   s.bakier [at] pb.edu.pl
 Prof. Walery Isidorow, DSc, PhD   v.isidorov [at] pb.edu.pl
 Tomasz Oszako, DSc, PhD, Eng.   t.oszako [at] ibles.waw.pl
 Mikołaj Jalinik, DSc, PhD, Eng.   m.jalinik [at] pb.edu.pl
 Rafał Paluch, DSc, PhD, Eng.   r.paluch [at] ibles.waw.pl
 Halina Chomutowska, PhD, Eng.   h.chomutowska [at] pb.edu.pl
 Sebastian Juszko, PhD, Eng.   s.juszko [at] pb.edu.pl
 Aleh Marozau, PhD, Eng.   a.marozau [at] pb.edu.pl
 Joanna Pietrzak-Zawadka, PhD, Eng.   j.pietrzak [at] pb.edu.pl
 Małgorzata Rauba, PhD, Eng.   m.rauba [at] pb.edu.pl
 Sławomir Snarski, PhD, Eng.   s.snarski [at] pb.edu.pl
 Magdalena Więckowska, PhD, Eng.   m.wieckowska [at] pb.edu.pl
 Ewa Pirożnikow, PhD   e.piroznikow [at] pb.edu.pl
 Ewa Zapora, PhD   e.zapora [at] pb.edu.pl
 Krzysztof Miastkowski, MSc, Eng.   k.miastkowski [at] pb.edu.pl

TECHNICIAN

Marta Anna Burnecka, MSc (Secretariat)   zwl.sekretariat [at] pb.edu.pl
Hanna Poznańska, MSc, Eng (Deanery)   zwl.dziekanat [at] pb.edu.pl
Katarzyna Sapiołka, MSc (Library)   biblioteka.zwl [at] pb.edu.pl
Marcin Stocki, MSc     m.stocki [at] pb.edu.pl
Natalia Gierasimiuk, MSc     n.gierasimiuk [at] pb.edu.pl
Marek Wołkowycki     m.wolkowycki [at] pb.edu.pl
Michał Smyk      m.smyk [at] pb.edu.pl
Zbigniew Kościuk     z.kosciuk [at] pb.edu.pl

 

× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.