24-07-2018

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w V Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Turystyka na obszarach przyrodniczo cennych”, która odbędzie się w Białowieskim Parku Narodowym w dniach 13 – 14 września 2018 roku. Organizatorami konferencji są: Zamiejscowy Wydział Leśny Politechniki Białostockiej w Hajnówce oraz Instytut Kronenberga – Fundacja Przyszłości Obszarów Chronionych. Tegoroczną konferencję wspierają: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku, Białowieski Park Narodowy, Starostwo Powiatowe w Hajnówce oraz Polskie Towarzystwo Agrofizyczne PAN.