Wydział Leśny PB

V Konferencja Naukowa „Turystyka na obszarach przyrodniczo cennych”

15-05-2018

V Jubileuszowa Konferencja Naukowa „Turystyka na obszarach przyrodniczo cennych” 2018 – Dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe w 100-lecie odzyskania niepodległości. Organizatorami konferencji są: Zamiejscowy Wydział Leśny Politechniki Białostockiej w Hajnówce i Instytut Kronenberga – Fundacja Przyszłości Obszarów Chronionych.
Termin: 13-14 września 2018
Miejsce konferencji: Białowieski Park Narodowy, Park Pałacowy 11, 17-230 Białowieża

Strona Konferencji: tnopc.pb.edu.pl