Wydział Leśny PB

Konferencja Przyszłość Regionu Puszczy Białowieskiej

15-05-2018

18 maja Samorząd Miasta Hajnówka oraz Zamiejscowy Wydział Leśny Politechniki Białostockiej zapraszają na Konferencję Naukowo-Społeczną PRZYSZŁOŚĆ REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ.
Obrady i dyskusje odbędą się w Auli ZWL PB w Hajnówce, przy. ul. Piłsudskiego 8.
Celem konferencji jest podjęcie merytorycznej dyskusji nt. możliwości ochrony zasobów Puszczy Białowieskiej z uwzględnieniem potrzeb oraz
przy współudziale społeczności lokalnych. Pomysłodawcą konferencji jest Stowarzyszenie Hajnowska Inicjatywa Społeczna. W dyskusji podjęte zostaną zagadnienia form ochrony zasobów Regionu Puszczy Białowieskiej, możliwości ich udostępniania oraz partycypacji społeczności lokalnych
w tych procesach. Konferencja będzie próbą stworzenia platformy do wypracowania przyszłościowych rozwiązań dla Regionu Puszczy Białowieskiej.

Przyszłość Regionu Puszczy Białowieskiej (678 KB)