Zamiejscowy Wydział Leśny w Hajnówce

II Studenckie Spotkanie Naukowe

15-05-2019

O zagrożeniach dla szaty roślinnej, przyczynach wymierania roślin na obszarach leśnych oraz o możliwościach przeciwdziałania i skutecznej ochrony siedlisk i gatunków dyskutowano 15 maja 2019 r. w trakcie II Studenckiego Spotkania Naukowego, zorganizowanego na naszym Wydziale przez Koło Naukowe Leśników. Wyróżnienia za swoje wystąpienia otrzymali studenci: Rafał Karwowski, Tomasz Pasławski oraz Anna Warsiewicz i Patryk Doliński.