Geekstok.pl – fakty, odkrycia, ciekawostki

28-03-2019

Jesteś geek? Jeśli tak – zajrzyj na geekstok.pl. To portal promujący ludzi, naukę, wiedzę, osiągnięcia i potencjał naszego regionu. Znajdziesz tu zaskakujące fakty, odkrycia, projekty i ciekawych ludzi.

Geekstok.pl jest prawdziwie interdyscyplinarny w swoim założeniu. Czerpie z bogactwa podlaskiego środowiska akademickiego, zarówno z mocy kreatywnych studentów, jak i kadry naukowej podlaskich uczelni.

Portal prezentuje:

– niezwykłych ludzi nauki i biznesu

– odkrycia, projekty, fakty, sukcesy

– pomysły, inspiracje, wizje na przyszłość

– siłę i potencjał tego miejsca

Geekstok.pl zbudowany jest z dwóch elementów:

– artykułów pisanych przez młodych redaktorów oraz zawodowych dziennikarzy

– materiałów video, czyli rozmów z zaproszonymi gośćmi – przygotowywanych przez ekipę współpracującą z redakcją

Redaktorem portalu jest Magdalena Gołaszewska – dziennikarka i prezenterka telewizyjna, przez 20 lat związana z TVP S.A. Oddział w Białymstoku. Od 15 lat staje na scenie jako konferansjer. Prowadziła setki programów na żywo, koncerty plenerowe z wielotysięczną publicznością i koncerty kameralne, gale, eventy firmowe i konferencje. Od 2016 roku prezes Stowarzyszenia na Rzecz Muzeum Mody i Tekstyliów ITE w Białymstoku. Trener wystąpień publicznych, szkoleniowiec, media coach. Z wykształcenia prawnik.

Na Geekstok.pl zapraszamy wszystkich, którzy są ciekawi świata i ludzi. Wszystkich, którzy kochają wiedzę, rozwój, działanie. Czekają tam na Was wizjonerzy, naukowcy, twórcy. Ludzie pełni pasji i determinacji. Czekają zaskakujące fakty, inspirujące odkrycia, wielkie i małe zwycięstwa ludzkiego umysłu. Czekają nauka i biznes. Spojrzenie humanisty i trzeźwy ogląd naukowca. Cała wszechstronność ludzkiej natury. To wielka przyjemność być częścią tego projektu, który rodzi się i rozwija na naszych oczach. Mam nadzieję, że Geekstok.pl stanie się Waszym towarzyszem. I znajdzie  swoje miejsce w Waszym świecie – zachęca Magdalena Gołaszewska.

Zapraszamy na: