Wydział Leśny PB

Akcja Dziewczyny na Politechniki

12-04-2018
  • Dla kogo są studia techniczne?
  • Czy dziewczyny mogą zostać inżynierami?
  • Jak wejść do wirtualnej rzeczywistości?
  • oraz „Bieg w kasku” i wiele rozwijających kreatywność zadań

Politechnika Białostocka zaprasza

19 kwietnia 2018 roku zapraszamy na „Ogólnopolski Dzień Otwarty dla Dziewczyn”. Głównym miejscem imprezy będzie Wydział Elektryczny (ul. Wiejska 45 D). Tu w godzinach 9:30-14:00 na specjalnie przygotowanych stoiskach zaprezentują się wydziały Politechniki Białostockiej. Uczestników zaprosimy do gier i zadań, które pobudzą ich kreatywność.

Więcej informacji tutaj …