Zamiejscowy Wydział Leśny w Hajnówce

Wykład nt. „Wykorzystanie technologii GIS w leśnictwie i badaniach naukowych”

19-06-2019

W środę 12 czerwca w Auli Centrum Naukowo-Badawczego odbył się wykład nt. „Wykorzystanie technologii GIS w leśnictwie i badaniach naukowych”, który poprowadził dr Uladzimir Kotsan z Wydziału Leśnego Białoruskiego Państwowego Technologicznego Uniwersytetu w Mińsku. Wystąpienie naukowca z Białorusi wzbudziło zainteresowanie nie tylko studentów, ale także praktyków leśnictwa.