Zamiejscowy Wydział Leśny w Hajnówce

Uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom 2019

17-06-2019

W dniu 31 maja 2019 roku odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom studiów I stopnia kierunku leśnictwo w roku 2018/2019. Ogółem w tym roku akademickim studia ukończyło 41 absolwentów, w tym 20 na studiach stacjonarnych i 21 na studiach niestacjonarnych. W trakcie uroczystości wyróżniono najlepszych absolwentów studiów stacjonarnych – Radosława Lewonia, Joannę Maciorowską, Grzegorza D. Moczulskiego oraz studiów niestacjonarnych – Barbarę Gołowacz, Karolinę Kaźmierowicz, Agatę Kubiak i Iwonę Staszkiewicz.  Wręczono również nagrody specjalne: Joannie Kiryluk za udział w promocji Wydziału w naszym regionie oraz Radosławowi Lewoniowi za zaangażowanie w działalność i rozwój Koła Naukowego Leśników oraz promocję Wydziału.

Gościem specjalnym spotkania był absolwent naszego Wydziału sprzed pięciu lat, p. Jakub Cezary Słowik, który ukończył również studia II stopnia na kierunku leśnictwo w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Pan Jakub Słowik obecnie pracuje, jako redaktor dwutygodnika „Las Polski”. W swym krótkim wystąpieniu zachęcał do kontynuowania nauki na studiach II stopnia oraz podkreślił, że niezależnie od tego, na jakiej uczelni się studiuje, głównym warunkiem zdobycia wiedzy jest własne zaangażowanie w naukę.