Wydział Leśny PB

II Spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Leśników

11-03-2019

Zamiejscowy Wydział Leśny Politechniki Białostockiej ma zaszczyt zaprosić do udziału w II Spotkaniu Studenckiego Koła Naukowego Leśników, które odbędzie się 15 maja 2019 rok o godzinie 10 w auli CNB.

Temat spotkania: „Dlaczego niektóre gatunki roślin zanikają na obszarach leśnych – przyczyny, ocena stanu i możliwości przeciwdziałania”.

Zapraszamy wszystkich chętnych do przygotowania prezentacji. W spotkaniu wezmą również udział goście z Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego z kierunku Leśnictwo i Specjalności Gospodarka Leśna oraz studentów Białoruskiego Państwowego Uniwersytety Technologicznego Specjalności Gospodarka Leśna.

Trzy osoby, które przygotują najciekawsze wystąpienia, otrzymają nagrody pieniężne ufundowane przez Dziekana Zamiejscowego Wydziału Leśnego Politechniki Białostockiej w Hajnówce prof. Sławomira Bakiera oraz Polskie Towarzystwo Leśne.

Komitet organizacyjny II Spotkania Studenckiego:

Dr. inż.  Aleh Marozau

Dr. inż. Dan Wolkowycki

Anna Warsiewicz – Przewodnicząca KNL

Komitet naukowy II Spotkania Studenckiego:

Dr. hab. inż. Sławomir Bakier, prof. PB

Dr. inż. Aleh Marozau