Wydział Leśny PB

Naukowe Spotkanie Studenckie

11-03-2019

Zamiejscowy Wydział Leśny Politechniki Białostockiej ma zaszczyt zaprosić do udziału w II Spotkaniu Studenckim organizowanym przez Koło Naukowe Leśników, które odbędzie się 15 maja 2019 rok o godzinie 10 w auli CNB.

Temat spotkania to „Dlaczego niektóre gatunki roślin zanikają na obszarach leśnych – przyczyny, ocena stanu i możliwości przeciwdziałania”.

Zapraszamy wszystkich chętnych do przygotowania prezentacji. W spotkaniu wezmą również udział goście z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego z kierunku L

eśnictwo i specjalności Gospodarka Leśna oraz studenci Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Technologicznego specjalności Gospodarka Leśna.

Trzy osoby, które przygotują najciekawsze wystąpienia otrzymają nagrody pieniężne ufundowane przez  Dziekana Zamiejscowego Wydziału Leśnego Politechniki Białostockiej oraz Polskie Towarzystwo Leśne.

Komitet organizacyjny II Spotkania Studenckiego:

Dr inż.  Aleh Marozau

Dr inż. Dan Wołkowycki

Anna Warsiewicz – Przewodnicząca KNL

Komitet naukowy II Spotkania Studenckiego:

Dr hab. inż. Sławomir Bakier, prof. PB

Dr inż. Aleh Marozau