Wydział Leśny PB

Trwa rekrutacja do III edycji programu 2WORK

23-01-2019

Trwa rekrutacja do III edycji programu 2WORK – kompleksowy program kształtujący kompetencje i kwalifikacje, zwiększający szanse absolwentów na rynku pracy. To już ostatnia edycja programu.

W ramach projektu przewidziano realizację kursu brakarskiego, jednodniową wizytę studyjną na strzelnicę myśliwską oraz branżowy kurs językowy.

Rekrutacja trwa od 15 stycznia do 15 lutego 2019 roku. Zapraszamy studentów V semestru studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Więcej informacji o projekcie na stronie: www.2work.pb.edu.pl