Wydział Leśny PB

Dzieci z Przedszkola nr 5 w Hajnówce w ramach projektu „Moje miasto i okolice” na ZWL

20-12-2018

W środę 19 grudnia nasz Wydział odwiedziła grupa dzieci z Przedszkola nr 5 w Hajnówce, prowadzącego projekt „Moje miasto i okolice”. Dzieci zwiedziły Centrum Naukowo-Badawcze, laboratoria i sale wykładowe. Najwięcej emocji wzbudziły zajęcia w pracowni mikroskopowej, gdzie nasi goście mogli samodzielnie, pod opieką pracowników Wydziału, zgłębiać tajniki budowy owadów, grzybów i roślin.