Wydział Leśny PB

Inauguracja roku akademickiego na Zamiejscowym Wydziale Leśnym

23-10-2018

19 października odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego na Zamiejscowym Wydziale Leśnym.

Wśród gości, którzy zaszczycili uroczystość swoją obecnością byli: Stanisław Derehajło, doradca Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, JM Rektor Politechniki Białostockiej, prof. dr hab. inż. Lech Dzienis, Prorektor ds. Studenckich dr hab. Perszko, prof. PB, przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku, licznych nadleśnictw i samorządów lokalnych.

Studenci pierwszego roku leśnictwa immatrykulowani zostali przez Dziekana Wydziału, dr hab. inż. Sławomira Bakiera, prof. PB. Studenci starszych roczników odebrali wyróżnienia i nagrody z rąk JM Rektora PB oraz Dziekana. Wykład inauguracyjny wygłosił dr inż. Adam Kwiatkowski z RDLP w Białymstoku.