Wydział Leśny PB

Konferencja Naukowa z cyklu Badania Młodych Naukowców „Wiedza-Inspiracja-Pasja”

27-06-2018

W dniach 22-23 czerwca 2018 r. na Uniwersytecie Łódzkim odbyła się I Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa z cyklu Badania Młodych Naukowców „Wiedza-Inspiracja-Pasja”.

Nie mogło na niej zabraknąć przedstawiciela naszego Koła.

Wygłoszony referat pt. „Możliwości wykorzystania okazów drzew-pomników przyrody w turystyce i edukacji na przykładzie Suwalskiego Parku Krajobrazowego” autorstwa Radosława Lewoń, studenta III roku leśnictwa, została przygotowana pod kierunkiem dr inż. Joanny Pietrzak-Zawadki.