Wydział Leśny PB

Weź udział w rekrutacji na studia Erasmus+!

23-02-2018

Ruszyła rekrutacja na wyjazd w ramach programu ERASMUS+ do krajów programu i krajów partnerskich w semestrze zimowym 2018/2019 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Politechniki Białostockiej.

Aby wziąć udział w wymianie, przynieś dokument z listy do naszego Biura: http://bwm.pb.edu.pl/ep/pro/s/wymagania-jezykowe

lub zapisz się na egzamin z języka angielskiego (poziom B1)

Termin egzaminu to 8 MARCA 2018 (godzina 17:00), sala 28C (sala lekcyjna LO PB) na Wydziale Informatyki.
Zapisy: m.opacka@pb.edu.pl do 07.03.2018 (godzina 12:00)

Przyjmowanie oryginałów dokumentów potwierdzających kompetencje językowe (tylko na wyjazd w semestrze zimowym 2018/2019) do 08.03.2018 w:

Biurze ds. Współpracy Międzynarodowej
Budynek Wydziału Informatyki
ul. Wiejska 45A, p. 4B (w części C)

Zasady w skrócie:

Wynik egzaminu ważny jest na wyjazd w semestrach zimowym 2018/2019 i letnim 2018/2019.

Rekrutacja dotyczy wyjazdu w semestrze zimowym 2018/2019, więc przyjmowane są wyłącznie dokumenty (świadectwa, zaświadczenia) związane z tym terminem.

Na każdym stopniu studiów można wyjechać na 12 miesięcy!

Stypendyści programu LLP-ERASMUS oraz ERASMUS+ (którzy odbyli studia lub praktyki) w ANKIECIE KANDYDATA wpisują 100%!

Aby wyjechać w momencie wyjazdu trzeba być studentem co najmniej drugiego roku studiów I stopnia.

ERASMUS+ zmienia życie! Wyrusz z Erasmus+!