Wydział Leśny PB

Dni promocyjne programu Erasmus+

16-02-2018

Na przełomie lutego i marca 2018 odbędą się ERASMUS+ DAYS, czyli dni promocyjne programu Erasmus+, organizowane przez Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej.

23 lutego (w piątek) w godzinach 9:00 – 12:15 w holu naszego Wydziału (budynek B), pojawi się stoisko informacyjne, przy którym koordynator wydziałowy, odpowie na pytania dotyczące możliwości, jakie daje program Erasmus+.

Wkrótce ruszy rekrutacja na wyjazd na studia zagraniczne w semestrze zimowym 2018-2019.

Program Erasmus+ Days na Politechnice Białostockiej:

23 lutego (piątek) – Zamiejscowy Wydział Leśny w Hajnówce

27 lutego (wtorek) – Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska oraz Wydział Architektury (hala WA), gdzie w ramach Erasmus+ Days planowane są zawody Marshmallow Challenge

28 lutego (środa) – Wydział Informatyki i Wydział Mechaniczny

1 marca (czwartek) – Wydział Elektryczny i Wydział Inżynierii Zarządzania