sob. 16 grudnia 2017
 
Szukaj
?
 
*  
Struktura wydziału
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
 
 
*  
Strategia rozwoju wydziału
 
 
 
 
 
 
Pracownicy naukowo-dydaktyczni ZWL PB w Hajnówce
 
 
 

dr hab. inż. Sławomir Bakier, prof. PB - Dziekan ZWL PB


Budynek CNB

tel. (85) 682-95-04
zwl.dziekan@pb.edu.pl

prof. dr hab. Walery Isidorow

Budynek B, pokój 18

tel. (85) 682-95-00 w. 37
v.isidorov@pb.edu.pl

dr hab. inż. Tomasz Oszako, prof. PB

Budynek B, pokój 17

tel. (85) 682-95-00 w. 36
t.oszako@ibles.waw.pl

dr hab. inż. Mikołaj Jalinik

Budynek A, pokój 2

tel. (85) 682-95-06
m.jalinik@pb.edu.pl

dr hab. inż. Rafał Paluch

Budynek A, pokój 2

tel. (85) 682-95-06
r.paluch@ibles.waw.pl

dr inż. Halina Chomutowska

Budynek B, pokój 33

tel. (85) 682-95-00 w. 36
h.chomutowska@pb.edu.pl

dr inż. Magdalena Greczuk

Budynek B, pokój 5

tel. (85) 682-95-00 w. 32
m.greczuk@pb.edu.pl

dr inż. Sebastian Juszko

Budynek B, pokój 26

tel. (85) 682-95-00 w. 38
s.juszko@pb.edu.pl

dr inż. Aleh Marozau

Budynek A, pokój 11

tel. (85) 682-95-03
a.marozau@pb.edu.pl

dr inż. Joanna Pietrzak-Zawadka

Budynek A, pokój 11

tel. (85) 682-95-03
j.pietrzak@pb.edu.pl

dr inż. Małgorzata Rauba

Budynek A, pokój 5

tel. (85) 682-95-07
m.rauba@pb.edu.pl

dr inż. Sławomir Snarski

Budynek A, pokój

tel. (85) 682-95-00
s.snarski@pb.edu.pl

dr inż. Magdalena Więckowska

Budynek A, pokój 11

tel. (85) 682-95-03
w.wieckowska@pb.edu.pl


dr inż. Dan Wołkowycki

Budynek B, pokój 5

tel. (85) 682-95-00 w. 32
d.wolkowycki@pb.edu.pl


dr Ewa Pirożnikow

Budynek B, pokój 15

tel. (85) 682-95-00 w. 34
e.piroznikow@pb.edu.pl


dr Ewa Zapora

Budynek A, pokój 5

tel. (85) 682-95-08
e.zapora@pb.edu.pl







Wspomnienia o prof. zw. dr hab. Simonie Kossak >>>