sob. 17 marca 2018
 
Szukaj
?
 
*  
Dla studentów wyjeżdżających
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
*  
Podczas pobytu
 
     - 
 
     - 
 
*  
Dla studentów wracających
 
     - 
 
*  
Relacje z wyjazdów Erasmus
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
*  
Information for foreign students
 
 
     - 
 
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
 
 
Erasmus 2015 Hiszpania
 
 
 
Relacja z wizyty na Uniwersytecie w Kordobie (Hiszpania) w ramach Programu Erasmus+ 2014-2020
 

W dniach 09.06.2015-13.06.2015 roku wizytowałam Universidad de Cordoba (Hiszpania). Po przyjeździe do Kordoby, udałam się do położonego na przedmieściach kampusu akademickiego Rabannales. Miałam przyjemność zwiedzić Biuro Współpracy Międzynarodowej, a dzięki uprzejmości i zaangażowaniu p. Beatriz Lopez zwiedziłam cały kampus uniwersytecki. Szczególną uwagę poświęciłyśmy Wydziałowi Leśnemu. Zwiedziłam zarówno sale wykładowe, jak i nowocześnie wyposażone laboratoria dydaktyczno-naukowe. Wygłosiłam również wykład: “Modern technologies in forestry products analysis”.

Miałam również niewątpliwą przyjemność odbycia długiej rozmowy z Dziekanem Wydziału Leśnego – prof. Rafaela Navarro Cerrillo. Dotyczyła ona nie tylko możliwości kontynuowania i rozwijania procesów związanych z dydaktyka w ramach programu Erasmus+, ale również możliwości potencjalnej współpracy naukowej między ZWL PB w Hajnówce a Wydziałem Leśnym Uniwersytetu w Kordobie (m.in. jako partnera konsorcjum w programie Horyzont 2020). W imieniu Dziekana ZWL PB zaprosiłam prof. Navarro do udziału w Międzynarodowej Konferencji turystycznej organizowanej przez Zamiejscowy Wydział Leśny w Hajnówce w październiku 2015 roku.

Spotkałam się także ze studentką ZWL PB – p. Joanną Czyrską, która przebywała obecnie na wymianie na Uniwersytecie w Kordobie.

Dr Ewa Zapora