śr. 17 stycznia 2018

XIII Prezentacje \"Uczelnie w powiecie\"

W dniu 25.02.2015 po raz kolejny Hajnówka gościła przedstawicieli uczelni na XIII Prezentacjach Edukacyjnych „Uczelnie w Powiecie”. Tradycyjnie już odbywały się one w Auli Zamiejscowego Wydziału Leśnego Politechniki Białostockiej gdzie, w kilku turach, zjawiło się kilkaset uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu hajnowskiego. Mieli oni możliwość w trakcie bezpośredniej rozmowy z pracownikami Uczelni poznać kierunki kształcenia, warunki przyjęcia na studia itp.

Uczestników Prezentacji powitał Dziekana Zamiejscowego Wydziału Leśnego dr hab. inż. Sławomira Bakiera prof. PB oraz Burmistrz Hajnówki Jerzy Sirak.

Tego dnia przed młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych swą ofertę zaprezentowało siedem uczelni z wschodniej części Polski, których stoiska odwiedziło, jak co roku mnóstwo młodzieży z hajnowskich i okolicznych szkół. Wśród prezentujących się uczelni były:

• Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pegagogiczna w Białymstoku

• Państwowa Wyższa Szkoła im Jana Pawła II w Białej Podlaskiej